Biz Kimiz?

1999 yılında hırdavat sektöründe faaliyet göstermek  amacı ile kurulan furkan ticaret ilerleyen yıllarda otomotiv sektöründe çeşitli çalışmalarda bulunmuş ve şu anda da hırdavat ve otomotiv sarf malzelemelerde imalat zaman zamanda ithal ürünler konusunda iştigal etmektedir. Türkiyede pazarlama faaliyetlerini sürdüren furkan hırdavat ,gelişen e- ticaret sektörü doğrultusun da  zamana uyarak enucuzuna.com adlı sitesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte farklı bir alışveriş deneyimi ne sizleri davet etmektedir.

Vizyonumuz

Furkan Ticaret çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak.

Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız ürün tedarik hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak yapı marketi sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Ürünlerimiz üretimin her safhasında çeşitli testlere tabi tutularak, laboratuar ortamında kalite kontrolleri yapılan ürünlerimiz tamamen dünya standartlarına uygun alaşımlarla üretilmektedir. Firmamız satış sonrasında, müşterilerimize ürünle birlikte test ve analiz raporlarını da vererek gereken teknik desteği sağlamaktadır. Hedefimiz ürettiğimiz ürünlerle sektördeki yerimizi daha da güçlendirerek uzun vadede sektörün aranan ismi olmaktır.

Misyonumuz

Furkan Ticaret sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak.

Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.